هتل با شكوه لازونى استانبول


معرفى هتل لوكس و باشكوه لازونی Lazzoniاستانبول:
عمارتى مجلل در کنار نوار ساحلی خلیج شاخ طلایی، طراحی مجلل، خدمات لوکس، کارکنان و خدمه دلسوز و ... هتل 5 ستاره لازونی، تجربه ای ناب از اقامتی به یادماندنی را پیشکش شما می کند. صبح خود را با چشم انداز زیبا و نفس گیر خلیج آغاز کنید، در مرکز اسپا و تناسب اندام هتل، روح و جسم خود را نشاطی تازه ببخشید و از آرامش فوق العاده هتل لذت ببرید. با وجود اسکله و قایق های اختصاصی هتل لازونی، هر مقصدی در خط ساحلی استانبول، از همیشه به شما نزدیکتر خواهد بود.


سرویس های هتل لازونی استانبول
دارای 132 اتاق و سوئیت – رستوران –Wifi رایگان در فضای عمومی هتل – مرکز اسپا – استخر – سونا - حمام ترکی - مرکز تناسب اندام/باشگاه - امکانات مختص افراد کم توان – ترانسپورت فرودگاهی و گشت شهری – ترانسپورت دریایی - پارکینگ رایگان - اتاق جلسه – مکان مخصوص سیگار کشیدن – آرایشگاه - خدمات خشکشویی و لباسشویی – خدمات اتاق – کارکنان و خدمه دوزبانهو ...

هتل لازونی در کنار خلیج شاخ طلایی Golden Horn قرار گرفته و کمتر از 2 کیلومتر با پل شاخ طلایی و 20 دقیقه تا میدان تکسیم فاصله دارد. همچنین از فرودگاه بین المللی آتاتورک، 25 کیلومتر فاصله تا هتل وجود دارد. علاوه بر ترانسپورت دریایی که قبلا به آن اشاره شد، امکان استفاده از هواپیمای دریایی و سفر به شهر باندیرما، گملیک و یا گشت هوایی بر فراز تنگه بسفر نیز فراهم است. از هتل تا محل حرکت هواپیما تنها 5 دقیقه فاصله وجود دارد.
یکی از بخش های چشم نواز هتل لازونی، لابی و فضای عمومی آن می باشد، که با طراحی و دکوراسیون خاص، محیط جذاب و زیبایی را به وجود آورده اند. اتاق ها و سوئیت های هتل، از طراحی و مبلمان بینظیری برخوردارند و سبک اروپایی را تداعی می کنند. امکاناتی از قبیل: سیستم تهویه، تلویزیون LED، حمام مرمرین، مینی بار، اتو/میز اتو (در صورت درخواست) و ... داخل اتاق ها فراهم می باشند.
با استفاده از تور استانبول، تجربه بی همتایی در این هتل رؤیایی در انتظار شماست.
براى رزرو هتل با تماس فرماييد
اميدان پرواز
☎️02149738