تور آفریقای جنوبی

شماره پکیج: تور آفریقای جنوبی
مکان ها: ژوهانسبورگ + پارک جنگلی + سان سیتی + کیپ تاون
مدت اقامت: 9 شب10 روز
مبدا: تهران
نوع سفر: هوایی
شرکت هواپیمایی: قطرایرویز
تاریخ سفر: شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶
قیمت : از 3,150 $
تغییرات قیمت : لطفا برای دیدن پکیج به دریافت نسخه PDF بالای عکس پکیج مراجعه شود

توضیحات :

مهم : نرخها به دلار می باشد
خدمات تور :57 یورو هزینه سفارت به عهده آژانس می باشد.
بیمه مسافرتی - بلیط هواپیمایی قطر -اخذ ویزای آفریقای جنوبی -ترانسفر فرودگاهی و بین شهری به همراه لیدر فارسی زبان -صبحانه در تمامی هتل ها به صورت بوفه به همراه 7وعده غذا - پرداخت تمامی ورودیه ها - گشت رایکان هلیکوپتر
بچه های 11سال به بالا در هتل نمی توانند در اتاق پدر و مادر باشند.اتاق سه تخته برای سه نفر بزرگسال در هتل ها وجود ندارد-نرخ ها به دلار محاسبه گردد.
20دی ماه پکیج 150$ افزایش نرخ دارد
مدارک لازم :2قطعه عکس رنگی 4*3 با زمینه سفید
اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار -معرفی شغل مسافر در سربرگ محل کار یا شرکت به صورت ترجمه شده با ذکر تاریخ شروع به کار-سمت و میزان حقوق - پرینت حساب بانکی سه ماهه مسافرین به لاتین از بانک ترجمه شناسنامه کودکان زیر 18 سال (2نسخه) -حضور مسافر در زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی می باشد.
17 آبان : 4شب کیپ تاون +1شب جنگل +2شب سان سیتی +2شب ژوهانسبورگ
8آذر: 2شب ژوهانسبورگ + 1شب جنگل +2شب سان سیتی +4شب کیپ تاون
20 دی و 18 بهمن : 2شب ژوهانسبورگ +1شب جنگل +2شب سان سیتی +4شب کیپ تاوسفر آفریقا از کیپ تاون دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی آغاز می‌شود؛ در دماغه امید نیک به یاد کشتی‌ها و قایق‌های دوران دور خواهید افتاد. مطمئنا تپه سیگنال و تیبل مونتین حرف‌های زیادی برای شما خواهد داشت.و آماده رفتن به سان سیتی و پارک جنگلی پیلانسبرگ شوید.
مسلماً بدون دیدن حیات وحش مبهوت کننده آفریقا، این سفر ناتمام خواهد بود. تجربه دو روز اقامت در سان سیتی و یک روز در پارک جنگلی پیلانسبرگ و بازدید از دهکده لسدی حتماً در ذهن شما خواهد ماند. آخرین مقصد شما در کشور آفریقای جنوبی،. شهر بزرگ ژوهانسبورگ است، جایی که تاریخ آپارتاید را در دل خود جا داده است و نشانه‌‌های نلسون ماندلا را در همه‌جای شهر به رخ بازدیدکنندگان می‌کشد. در ژوهانسبورگ به سراغ شهر پروتوریا بروید تا زیر درخت جوالدوز کمی آرامش بگیرید و از میدان چرچ اسکوئر بازدید نمایید.
جاذبه های گردشگری
o کیپ تاون: تیبل مونتین - تپه سیگنال - محله مالزیایی‌ها - کیپ پوینت و دماغه امید نیک
o سان سیتی: سافاری در پارک جنگلی - دهکده لِسِدی - پارک شیرهای سفید
o ژوهانسبورگ: کاخ ریاست جمهوری - میدان چرچ - شهر پرتوریا - گلدریف سیتی
برنامه سفر این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف)از قبیل آب و هوایی) ممکن است برنامه سفر تغییر کند

1روز 1
ملاقات ما با سایر اعضای گروه و راهنما جهت انجام هماهنگی‌های لازم در سالن پروازهای خروجی فرودگاه امام خمینی (طبقه دوم)، مقابل اطلاعات پرواز خواهد بود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. پس از انجام امور فرودگاهی از تهران به سمت کیپ تان حرکت خواهیم کرد. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها از راهنما و استراحتی کوتاه، در لابی گردهم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان به این شهر لذت ببریم.
2روز 2
صبح امروز بعد از صرف صبحانه در هتل به بازدید از کیپ تاون دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی که از محبوبترین مقاصد گردشگری است خواهیم پرداخت. در گشت امروز به بازدید کوه تیبل یا «تیبِل مونتین» می رویم که با ارتقاع 10۷0 متر از سطح دریا و شکل منحصر به فردش، مهمترین شاخصه طبیعی کیپ تاون به شمار می‌رود. در ادامه، همچنین از تپه سیگنال و محله مالزیایی ها نیز دیدن
می کنیم و در آخر برای تجربه ای منحصر به فرد در آسمان زیبای آفریقا آماده کنید! امروز سوار بر هلیکوپتر، لحظاتی پرهیجان و مهیج را تجربه خواهید کرد که هیچگاه از ذهن شما فراموش نخواهد شد!
در پایان گشت وبعد از صرف ناهار به سمت مرکز خرید واترفرانت رفته و مسافرانی که تمایل به خرید دارند، می توانند بعد از انجام هماهنگی های لازم با راهنما، به گشت و گذار در این مرکز که معتبرترین برند‌های جهانی را ارائه می‌کند بپردازند.
3روز 3
صبح امروز بعد از صرف صبحانه در هتل آماده حرکت برای یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین گشت های شهر کیپ تاون ، به بازدید از منطقه کیپ پوینت و دماغه امید نیک خواهیم رفت، جنوب غربی‌ترین نقطه قاره آفریقا. در گشت امروز همچنین از بندر های «هوت» و «کمپس»، منطقه ساحلی بسیار زیبای «کلیفتُن»، بلندی های «چاپمَن»، زیستگاه پنگوئن‌ها و شترمرغ‌های آفریقا و شهر ساحلی «سیمونز» نیز بازدید می کنیم و طبق برنامه ناهار را در فودکورت کیپ پوینت صرف کرده. عصر و بعد از اتمام گشت در هتل خواهیم بود تا لحظات زیبای این گشت را مرور مینماییم.
4روز 4
امروز پس از صرف صبحانه به باغ بوتنیکال گاردن رفته و از زیباترین باغ شهر کیپ تان لذت برده و بعد از آن به شهر «استِلِنبوش» رفته و در یکی از کارخانه های پنیر سازی به چشیدن طعم پنیر محلی پرداخته و در انتها و در اتمام گشت، این فرصت را خواهیم داشت تا از آخرین ساعات حضور در کیپ تان حداکثر استفاده را ببریم و از دیدنی های باقی مانده نیز بازدید کنیم.
5روز 5
امروز پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق ها بسمت فرودگاه کیپ تان حرکت کرده و این شهر زیبا را به مقصد لانسریا با کوله باری از خاطره ترک مینماییم . بعد از انجام امور فرودگاهی با اتوبوس بسمت سان سیتی حرکت مینماییم که فاصله زمانی این مسیر نزدیک به 02:30 دقیقه میباشد ،در طول مسیر قبل از رسیدن به سان سیتی سری به دهکده لسدی زده تا علاوه بر شرکت در برنامه‌ای آموزنده ، ما را با تاریخچه قبایل در این منطقه آشنا می‌کند، در ادامه‌ به مسیر خود به سمت سان سیتی ادامه می‌دهیم .
ورود به هتل و اخذ اتاق ،توجه داشته باشید که استفاده از پارک آبی واقع در سان سیتی برای شما مسافرین عزیز رایگان است و در زمان چک این هتل در سان سیتی، کارت حوله به شما تحویل داده می‌شود که با ارائه آن در ورودی پارک آبی حوله مخصوص در اختیارتان قرار داده خواهد شد
6روز 6
امروز، می‌توانیم از وقت آزاد خود استفاده کرده و از جاذبه های طبیعی چشم‌نواز یا امکانات رفاهی، تفریحی ریزورت سان سیتی لذت ببریم. استفاده از سایر امکانات تفریحی مجموعه سان سیتی باید در روز ورود به ریزورت سان سیتی و با هماهنگی راهنمای تور رزرو گردند
7روز 7 امروز بعد از صرف صبحانه و تحویل اتاقها به سمت هتل محل اقامتمان در پارک جنگلی پیلانسبرگ حرکت خواهیم کرد. مسیر حدود 7 کیلومتر می‌باشد که در حدود بیست دقیقه حرکت، به هتل خود خواهیم رسید. در ادامه‌ی مسیر و پس از ورود به هتل و تحویل گرفتن اتاق‌ها، به گشت 3 ساعته «سافاری» پارک جنگلی خواهیم رفت تا در تجربه ای منحصر به فرد، از نزدیک با حیات وحش متنوع و بی‌همتای آفریقا آشنا شویم. پس از پایان گشت برای صرف شام که به صورت بوفه باز می باشد به هتل باز می گردیم.... از آنجا که لازم است برای دومین گشت سافاری فردا صبح بسیار زود از هتل خارج شویم، پیشنهاد می کنیم که امشب حتما زمان کافی را برای استراحت خود در نظر بگیرید.

8روز 8
امروز پیش از دمیدن آفتاب، برای ثبت خاطره انگیز‌ترین لحظات سفر خود در قاره آفریقا، از خواب برخاسته و به اجرای دومین گشت سافاری خود می‌پردازیم. فراموش نکنید که در این گشت شما در حال بازدید از طبیعت بکر هستید که از هیچ برنامه‌ریزی انسانی پیروی نمی‌کند! بنابراین تعداد و تنوع گونه‌هایی که در طول گشت خواهید دید تا حدی زیادی به شرایط فصلی، آب و هوا، زمان و البته کمی هم بخت و اقبال مساعد بستگی دارد. پس از پایان این گشت مفرح به محل اقامت خود برگشته و بعد از صرف صبحانه و تحویل اتاقها وقت آن رسیده که پیلانسبرگ را ترک کرده و به سمت آخرین مقصد سفر خود راهی شویم. اما پیش از رسیدن و در میان راه، توقفی در پارک شیرهای سفید آفریقایی خواهیم داشت تا در گشتی کوتاه، این جانوران درنده اما بسیار زیبا را از نزدیک ببینیم. پس از ورودمان به ژوهانسبورگ به سمت هتل محل استقرار حرکت می‌نماییم.بعد از اخذ اتاق و یک استراحت مختصر ، با هماهنگی راهنمای تور میتوانید از محوطه اطراف هتل بازدید نمایید.
9روز 9
امروز پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق ها ژوهانسبورگ را به منظور شرکت در اولین گشتِ سفرمان از هتل خارج می شویم. گشت امروزمان با مهمترین جاذبه های شهر ژوهانسبورگ و پرِتوریا که در 70 کیلومتری ژوهانسبورگ واقع شده است، آشنا می شویم.
در این گشت به بازدید رهگذری از مسجد ترک های مقیم آفریقای جنوبی (مسجد نظامیه)، شهر پرتوریا، کاخ ریاست جمهوری و میدان چِرچ خواهیم پرداخت.
10روز 10
سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! پس از صرف صبحانه، هتل را به سمت فرودگاه ترک می‌کنیم. از آفریقای جنوبی با کوله‌باری از خاطره به سمت تهران حرکت خواهیم کرد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، با همسفران خود خداحافظی می‌نمائیم. هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

هتل ها

ردیف نام هتل لیست قیمت ها موقعیت وضعیت
1 RADISSON BLU
ارز 2 تخته (هرنفر) 1 تخته (هرنفر) 6 تا 12 سال کودک با تخت 2 تا 6 سال کودک بدون تخت
تومان 0 0 0 0
دلار 3,150+ 3,650+ 2,650+ 1,750+
- ON REQUEST
2 KWAMARTIN
ارز 2 تخته (هرنفر) 1 تخته (هرنفر) 6 تا 12 سال کودک با تخت 2 تا 6 سال کودک بدون تخت
تومان 0 0 0 0
دلار 3,150+ 3,650+ 2,650+ 1,750+
- ON REQUEST
3 BAKU BANG
ارز 2 تخته (هرنفر) 1 تخته (هرنفر) 6 تا 12 سال کودک با تخت 2 تا 6 سال کودک بدون تخت
تومان 0 0 0 0
دلار 3,150+ 3,650+ 2,650+ 1,750+
- ON REQUEST
4 CASADE (WITH SAFARI)
ارز 2 تخته (هرنفر) 1 تخته (هرنفر) 6 تا 12 سال کودک با تخت 2 تا 6 سال کودک بدون تخت
تومان 0 0 0 0
دلار 3,150+ 3,650+ 2,650+ 1,750+
- ON REQUEST
5 WESTIN
ارز 2 تخته (هرنفر) 1 تخته (هرنفر) 6 تا 12 سال کودک با تخت 2 تا 6 سال کودک بدون تخت
تومان 0 0 0 0
دلار 3,150+ 3,650+ 2,650+ 1,750+
- ON REQUEST